Feral Heart

Forum o grze Feral Heart. Jeżeli grasz - śmiało, zarejestruj się!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Mapki
  •  » PORADNIK - Jak wgrać mapę?

#1 2014-05-04 17:25:42

 Fau

Boss.

Skąd: możesz o tym wiedzieć?
Zarejestrowany: 2013-04-19
Posty: 8
Punktów :   
Postać {FH}: Carissime, Nessie
Nick {FH}: .Nessie.
Autor awatara: Feral Heart (screen)
WWW

PORADNIK - Jak wgrać mapę?

Oto poradnik "Jak wgrać mapę do gry FeralHeart".

1. Pobierz mapę. Jakąkolwiek mapę. Najlepiej tą, którą naprawdę chcesz pobrać i która Ci się podoba. Do tego będzie Ci potrzebny 7zip, WinRar lub WinZipper. Kiedy mapa się pobierze, otwieramy ją za pomocą jednego z wcześniej wymienionych programów: 7zip, WinRar lub WinZipper.

2. Zaznacz pliki, które kończą się na .fho. Otwórz Mój Komputer > Dysk Lokalny (C > FeralHeart > media > objects, przekopiuj z archiwum pliki .fho za pomocą ctrl + c lub PPM > Kopiuj, znów wejdź do objects i wklej tam przekopiowane pliki z .fho.

3. Zaznacz pliki, które kończą się na .fhm. Wyjdź z folderu objects i w media wejdź w folder terrains; Mój Komputer > Dysk Lokalny (C > FeralHeart > media > terrains. Wróć do archiwum z mapą i skopiuj zaznaczone wcześniej pliki .fhm. Znów wróć do folderu terrains i wklej tam pliki kończące się na .fhm.

4. Zaznacz pliki, które kończą się na .fhs. Tym razem wejdź w Mój Komputer > Dysk Lokalny (C > FeralHeart > media > sky. Wróć do archiwum i skopiuj zaznaczone pliki .fhs (jeżeli takowe są) . Wejdź z powrotem do folderu sky i wklej skopiowane pliki.

5. Zaznacz pliki muzyczne. Teraz wejdź do Mój Komputer > Dysk Lokalny (C > FeralHeart > media > music. Przekopiuj wybrane pliki muzyczne (jeżeli takowe są) i wklej je do folderu music.

6. Zresetuj FeralHeart jeżeli dotychczas było włączone, żeby móc zagrać na mapce. Wejdź do Cape Of Distant Worlds i poszukaj wgranej mapki.


Och, witaj, Goście. Nie zauważyłam Cię.
Ten kolor ukaże się w Twoim poście, Goście.

Offline

 
  • Index
  •  » Mapki
  •  » PORADNIK - Jak wgrać mapę?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.symbian.pun.pl www.crazy.pun.pl www.ligipilkarskie.pun.pl www.narutoxgierka.pun.pl www.filangur.pun.pl